Нова стабільна версія Debian 7.0 (кодова назва Wheezy)

Після тривалої і наполегливої розробки проект Debian з гордістю представив нову стабільну версію 7.0 (кодова назва Wheezy).

Ця версія Debian включає в себе різні цікаві функції. Такі як підтримка multiarch, кілька конкретних інструментів для розгортання приватних хмар, покращений інсталятор і повний набір мультимедійних кодеків і фронт-ендів, які усувають необхідність в сторонніх депозитаріях.

Якщо ви вирішили змінити операційну систему або хоча б ознайомитися з Linux, то маєте можливість переглянути і перелякатися Інструкції із встановлення, яку можна знайти на сторінці “Debian wheezy — Installation Guide“. Неосяжна, на перший погляд. Документація буде в нагоді, якщо ви все ж встановите Debian. Як на мою думку, наявність і доступність такої документації ознака досконалості, а не складності системи.

Отже, якщо необхідно встановити систему на робочу станцію або сервер із типовою конфігурацією, то інсталятор Debian дозволяє встановити систему, не заглиблюючись у тонкощі налаштування обладнання та операційної системи.

Для цього необхідно скачати образ системи для CD/DVD диску або образ системи для флеш носія (будьте уважні із вибором архітектури для свого комп’ютера).goodbye-microsoft

Якщо ж є доступ до Інтернету і вбиті вірусами “вікна”, можна зовсім не задумуючись встановити Debian із сайту.

Також для ознайомлення та відновлювальних робіт (не тільки в Linux. Навіть частіше не в Linux.) може бути корисний завантажувальний диск, який можна знайти на сайті Debian Live.

Тим, хто вагається із вибором операційної системи, варто переглянути сторінку “Хто використовує Debian?“.

=-=-=-=-=
Powered by Blogilo

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: