Про кілька проектів для роботи з DBF файлами

До кінця 90-х DBase і подібні йому формати були найкращою платформою бази даних для малих і навіть середніх корпоративних додатків. Вони не вимагали складної апаратної конфігурації і були дешеві для впровадження.

Структура DBF файлу проста і достатньо добра для своєї мети.

З часом розвинулося багато, різного рівня складності та масштабованості, систем керування базами даних із різноманітними форматами зберігання і обміну даними.

І все ж формат DBF файлів залишається одним з найпростіших способів зберігання і передачі даних.

Докладний опис DBF файлів можна знайти на сайті Xbase File Format Description.

Далі коротко про кілька проектів для роботи з DBF файлами на Java:

1. csvjdbc

CsvJdbc простий із можливістю тільки читання JDBC драйвер, який використовує файли із значеннями, розділеними комами (CSV) як таблиці бази даних. Він ідеально підходить для написання програм імпорту даних. Драйвер дозволяє отримати доступ до каталогу або ZIP-файлу, що містить файли CSV, так ніби це база даних, що містить таблиці.

Має методи для роботи з DBF файлами.

2. jdbfdriver-source

Драйвер Java, який може читати, змінювати і створювати файли XBase версії III DBF. Використання дуже схоже на XBase (наприклад: append blank, replace, і т.п.). Читання і запис здійснюється через канали і прямим обміном із буфером для підвищення продуктивності. DBT (memo) поля підтримується. В даний час індекси не підтримуються.

3. DbasePsql або Simple DBase SQL

DbasePsql конвертор .dbf файлів у PostgreSQL. Генерує SQL текст.

4. JavaDBF

JavaDBF являє собою бібліотеку Java для читання і запису dbf файлів (XBase). Є безліч старих програм, які використовують DBF в якості основного формату зберігання даних. JavaDBF спочатку був написаний для передачі даних з таких додатків.

5. xBaseJ

Java об’єкти для читання і запису dbf файлів. xBaseJ клас пропонує кілька методів обробки DBase III і IV файлів і файлів FoxPro. Підтримує індекси. Пакет поставляється із сервером додатків на основі RMI, методами для роботи із файлами баз даних і класами клієнтського інтерфейсу. Ці класи дозволяють віддаленим клієнтам отримувати доступ до баз даних на серверних машинах. У той час як пакет RMI дуже швидкий, він не має ні механізмів безпеки, ні механізми блокування.

=-=-=-=-=
Powered by Blogilo

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: